İstanbul – Elektronikçiler ve Bilişimciler Derneği olarak düzenlenen, Beşiktaş Halk Eğitim Müdürlüğü ve Milli Eğitim Destekli Flutter Eğitimi başarıyla tamamlanmıştır!

Saygıdeğer Üyelerimiz,

Gurur ve memnuniyetle duyuruyoruz ki, İstanbul Elektronikçiler ve Bilişimciler Derneği olarak düzenlediğimiz, Beşiktaş Halk Eğitim Müdürlüğü ve Milli Eğitim Destekli Flutter Eğitimi başarıyla tamamlanmıştır! Bu özel eğitim sürecinde Medipol Üniversitesinin, (MASK) Modern Araştırmalar Strateji Kulübü Kurucularının destekleri ile Bilgi Teknolojileri sınıfını kullanıma açması sayesinde siz değerli öğrencilerle bir araya gelmek ve Flutter alanında bilgi ve becerilerinizi artırmak bizim için büyük bir onurdu.

Gelişen teknoloji dünyasında, geleceğin uygulama geliştiricilerine rehberlik etmek ve yetenekleri desteklemek amacıyla gururla duyuruyoruz: ELBİDER Milli Eğitim Diplomalı Flutter Eğitimi organizasyonumuzu başarıyla tamamladık!

 

Eğitim süresince, katılımcılarımız modern uygulama geliştirme pratiğini öğrenme ve Flutter teknolojisiyle güçlü, hızlı ve etkileyici uygulamalar oluşturma fırsatı buldular. Bu program, Milli Eğitim Bakanlığı’nın onayladığı sertifika ile taçlandırıldı ve katılımcıların yeteneklerini resmi olarak belgelemelerini sağladı.

 

Eğitim Detayları:

 

Tarih: 26.11.2022 – 29.07.2023

Eğitim Süresi: 32 Hafta
Konu Başlıkları: Flutter Temelleri, Widget’lar, UI Tasarımı, Veri Yönetimi, API Entegrasyonu ve daha fazlası.

Eğitim Şekli: Yüz Yüze Eğitim
Sertifika: ELBİDER Eğitim Katılım Sertifikası ve Hayat Boyu Öğrenme Milli Eğitim Diploması

Eğitim İçeriği:

  • Flutter’a Giriş: Dart diline temel bir bakış, Flutter’ın avantajları.
  • Temel Widget’lar: Butonlar, formlar, resimler ve diğer temel bileşenler.
  • Kullanıcı Arayüzü Tasarımı: Widget’lar arası geçiş, tasarım ilkeleri.
  • Durum Yönetimi: State Management yöntemleri, veri yönetimi.
  • API Entegrasyonu: Dış servislerle iletişim, veri işleme.
  • Uygulama Dağıtımı: Mobil cihazlar ve web için uygulama yayınlama.Katılımcılarımız, eğitim boyunca gerçek dünya projeleri üzerinde çalışarak, elde edilen bilgiyi pratiğe dökmeyi öğrendi. Bu sayede, gerçek dünya senaryolarında uygulama geliştirme becerilerini deneyimleme fırsatı buldular.

 

Eğitim süreci boyunca sergilediğiniz ilgi, öğrenme isteği ve aktif katılımınız bizi büyüledi. Katılımcılarımızın gelecekteki projelerinde Flutter’ı kullanarak daha etkileyici ve yenilikçi uygulamalar geliştireceğine olan inancımız tam.

Bu eğitim, ELBİDER ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanan bir sertifika ile taçlandırıldı. Bu sertifika, Flutter alanındaki yeteneklerinizi ve bilginizi resmi olarak belgeleme fırsatı sunacak.

 

Katılımcı Görüşleri:

“Eğitim sayesinde uygulama geliştirme konusundaki bilgilerini önemli ölçüde genişlettik. Teşekkürler!”

“Eğitimci ekibi Eğitmen Muhammet Emin KARTAL – Taha Can DİKİCİ ve Eğitime katılan öğrencileri Koordine eden MASK Üyesi Mehmet Akif AYZİT de son derece yardımseverdi.”

Gelecekteki eğitim programlarımızı takip etmek için bizi takipte kalın!
@elbider_org
https://elbider.org

Eğitimimize gösterdiğiniz ilgi ve katılım için teşekkür ederiz. Sizleri gelecekteki etkinliklerimizde yeniden görmek dileğiyle.

Başarılarınızın devamını dileriz.

Saygılarımızla,

İSTANBUL ELEKTRONİKÇİLER VE BİLİŞİMCİLER EĞİTİM -TEKNOLOJİ VE SOSYAL DAYANIŞMA DERNEĞİ

Kurul Adına :
Taner Muhammet BULUT

Dernek Başkanı

“Benim manevi mirasım ilim ve akıldır. Benden sonrakiler, bizim aşmak zorunda olduğumuz çetin ve köklü zorluklar karşısında, belki gayelere tamamen eremediğimizi fakat asla taviz vermediğimizi, akıl ve ilmi rehber edindiğimizi tasdik edeceklerdir.” Mustafa Kemal Atatürk

Son Yazılar